مجموعه گلبال شما را به خرید بهترین تره بار و صیفیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کاهو سالادی صادراتی درجه یک + کشور های درخواست کننده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کاهو یخی صادراتیکشورهای درخواست دهنده کاهو آیسبرگ صادراتیبسته بندی کاهو سالادی صادراتیگروه بازرگانی گلبال
کاهو سالادی صادراتی به اروپا با سبد

صادرات کاهو سالادی اصفهان و کاهو آیسبرگ صادراتی کرج و کاهو سالادی صادراتی دزفول و همچنین کاهو آیسبرگ ورامین از مرغوب ترین کاهو آیسبرگ صادراتی در ایران می باشند. گروه گلبال صیفی با بیش از ۱۰ سال سابقه صادرات، به دستور شما خریداران بسته بندی و به کشور های عربی و روسی و … با بهترین کیفیت ارسال خواهد کرد.

خرید کاهو یخی صادراتی

کاهو سالادی اصفهان یا کاهو آیسبرگ نوعی از کاهو می باشد که در کشور ما کشت می شود. این کاهو به صورت آزاد کشت می شود. کشت این کاهو در تمام فصول صورت می پذیرد.

کاهو سالادی صادراتی  دزفول برای رشد به هوای معتدل و سرد نیاز دارد. محصول کاهو سالادی صادراتی در فصل بهار در منطقه استان البرز کشت می شود. در فصل تابستان که استان البرز رو به گرما می رود کشاورزان اصفهانی اقدام به کشت این محصول بسیار پر طرفدار می کنند. در انتهای تابستان، شهریور ماه استان البرز شروع به برداشت کاهو سالادی تا اواسط آبان ماه میکنند. آبان ماه و آذر ماه این محصول در شهرستان ورامین برداشت میشود. با شروع فصل سرما کشاورزان دزفولی شروع به برداشت این محصول می کنند. برداشت کاهو سالادی در شهرستان دزفول تا پایان زمستان ادامه دارد.

گروه بازرگانی گلبال با بیش از ۱۰ سال سابقه در حوزه صادرات تره بار و صیفی جات این اطمینان را به شما می دهد. در تمام فصول محصول کاهو آیسبرگ را برای تاجران فعال در این حوزه تامین نماید. و این محصول بسیار پر طرفدار را با بالاترین کیفیت و پایین قیمت در سطح بازار در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در رابطه با صادرات محصول و یا خرید کاهو سالادی صادراتی با ما در ارتباط باشید.

کشورهای درخواست دهنده کاهو آیسبرگ صادراتی

کاهو سالادی صادراتی کرج یکی از محصولات بسیار پر طرفدار در میان کشور های همسایه به ویژه روسیه می باشد. روسیه بعنوان مشتری بالقوه ی کاهو آیسبرگ شناخته شده می باشد. سالانه حدود ۷۰ درصد کاهو سالادی اصفهان کشت شده در کشور توسط تاجران روسی خریداری می شود. روزانه حدود ۲۰ کانتینر ۴۰ فوت از مرز آسارا ترخیص و به سمت کشور روسیه صادر می شود.

پس از کشور روسیه کشور های حوزه خلیج فارس از دیگر مشتریان خوب کاهو سالادی صادراتی می باشند.

  • عراق
  • قطر
  • امارات
  • کویت
  • ارمنستان
  • آذربایجان

از مشتریان کاهو سالادی کرج هستند.

کاهو سالادی صادراتی

بسته بندی کاهو سالادی صادراتی

کاهو سالادی صادراتی ورامین در دبسته بندی های متفاوتی عرضه می شود. نوع بسته بندی کاهو سالادی ارتباط مستقیم با کشور صادر کننده دارد.

به طور مثال کشور های عربی این محصول را با بسته بندی سلفون سبز مارک دار خریداری می کنند. کاهو ها باید در سبد های پایه کوتاه قرار بگیرند. و وزن هر کاهو میتواند تا یک کیلو دویست گرم هم برسد.

در صورتی که کشور روسیه معمولا این محصول را با سلفون سفید شفاف بدون مارک سفارش می دهد. کاهو ها بنا به درخواست تاجر می تواند در سبد یا در کارتن پیدمان شوند. وزن هر کاهو نباید از ۷۵۰ گرم بیشتر باشد. همچنین وزن هر کاهو از ۳۵۰ گرم نباید کمتر باشد. البته کشور روسیه معیار های بسیار دیگری از جمله سایز و تراکم کاهو و … را هم مطرح می کند که مجموعه ی این معیارها را ما شناسایی کرده ایمو این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم. که محصول کاهو سالادی صادراتی را مطابق معیار های کشور مقصد و بر اساس سلیقه مشتری سورت و بسته بندی کنیم.

کاهو سالادی صادراتی

گروه بازرگانی گلبال

گروه بازرگانی گلبال با بیش از ۱۰ سال سابقه صادرات تره بار و صیفی جات تلاش دارد محصول با کیفیت و مرغوبیت بالا را به مشتریان خود عرضه کند. تا بتوانند در این بازار رقابتی موجود ، رقابتی سالم با سایر رقبا کنند.

شما تاجران عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در رابطه با صادرات کاهو سالادی و یا خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

 

مصطفی گلزار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مصطفی گلزار نمازی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120684204

phone icon شماره ثابت: 02191304204

phone icon شماره مجازی: 0015184000403

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: golzar.n@gmail.com

مجموعه گلبال شما را به خرید بهترین تره بار و صیفیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

4

4 پاسخ به “خرید کاهو سالادی صادراتی درجه یک + کشور های درخواست کننده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button